וילות

צימרים יוקרתיים לראש השנה

הסתיו כבר בפתח והחופשות הקיציות של בתי המלון כבר מיצו את עצמן. כעת אתם מחפשים מקום אירוח יותר משפחתי, כזה שיאפשר לכם פשוט לצאת מהשגרה ולהנות ממשהו קצת שונה לכבוד ראש השנה שקרב ובא, אבל ממש כיפי. בדיוק בשביל זה נועדו הצימרים היוקרתיים לראש השנה. אז איך נראית חופשת חג בצימר יוקרתי? הנה הסבר מפורט.

לעשות קניות לחג בבוקר

אז לפני שאתם מגיעים לצימרים יוקרתיים לראש השנה, זה הזמן לעשות קניות לחג. בגלל שמדובר בחופשה ובא לכם להתפנק עד הסוף, ההמלצה שלנו היא ללכת לקייטרינג ביתי ולרכוש לכם אוכל לערב החג. תוכלו להניח במקרר של הצימר ולקראת ערב החג לחמם את האוכל. זו דרך מצוינת שתאפשר לכם להנות מחופשה אמיתית מבלי להתעסק בבישולים. כמובן שכדאי לרכוש מספר דברים נוספים כמו ירקות, פירות ודברי חלב ליום שאחרי.

להגיע בצהריים ולהתמקם

לאחר שביצעתם קניות, זה הזמן להגיע עם המזוודות לצימר ולהתמקם. כל משפחה תיכנס לחדרים שלה, תניח את הציוד ואולי אפילו תספיקו לעשות איזו תנומה קלה לפני ערב החג. זה הזמן גם קצת להכיר את האזור של הצימר וממה אתם יכולים להנות בזמן השהייה שלכם בו.

להנות מהאווירה ולהכין את החג

לאחר שהתמקמתם, תוכלו להכין את שולחן החג. בדרך כלל בצימרים יוקרתיים יש אזור משותף שיאפשר לכם להכין שולחן גדול וחגיגי. אם הלכתם יחד כמה משפחות, תוכלו מאוד להנות מהאווירה הנהדרת שיש בצימר היוקרתי. תיצרו לכם אווירת חג קצת שונה מהאווירה שיש בבית.

לחגוג יחד בכיף את ערב החג

אווירת החג בצימר היא אווירה מאוד מיוחדת, במיוחד אם מדובר בצימר שיש בו נוף. צימרים בגליל ובגולן מיוחדים מאוד ביופי של הטבע והם מאפשרים לכם להנות ממשהו אחר שעדיין לא הכרתם. מעין אווירה אמיתית של חופש ושלווה. מאוד כדאי למי שרוצה חוויה קצת אחרת מחוויית החג המשפחתית שבבית. פשוט לשבור את השגרה בכיף אמיתי ומשפחתי כמובן.

לקום בבוקר לשקט ולטבע המרענן

מה יותר כיף מלקום ביום חג לציוץ ציפורים, נוף מהפנט, בריכה נעימה או ג'קוזי חם? את כל אלו תוכלו למצוא בצימר יוקרתי. אם אתם בחופש מהעבודה לכבוד ראש השנה, ככה בדיוק כדאי לכם לפתוח את השנה.

להנות בבריכה של הצימר

לאחר ערב החג שוודאי יהיה מעולה, תוכלו לקום בבוקר אל בריכת הצימר ולהנות מחוויה משפחתית כיפית בבריכה. תוכלו להנות יחד עם הילדים, הדודים והנכדים. לשחק משחקי כדור במים ופשוט להנות מהרגע ומהחופש. בראש השנה יש שלושה ימים וזה בהחלט זמן בילוי מעולה.

לנוח ולאכול טוב

לבסוף, מה אנו רוצים מהחג? אנו רוצים לחגוג בחיק המשפחה וגם להנות מרגעים של מנוחה ואוכל טוב. כל אלו בהחלט מתקיימים בצימרים יוקרתיים לראש השנה.

השאר תגובה