>רמת הגולן, ארץ מרחבי הפרא, חבל הארץ "הכי אפריקאי בישראל" מושכת אליה מדי שנה ולאורך כל עונות השנה מטיילים ונופשים רבים ההולכים בשביליה בעקבות הפריחה ובעקבות מורשת הקרב, נהנים מקרירות מי הנחלים בוואדיות ומשפע אטרקציות, מסעדות ומרכזי מבקרים. את התשובה לאירוח המסות הללו נותנים צימרים ברמת הגולן, צימרים לזוגות ולמשפחות, צימרים למגזר הדתי, צימרים יוקרתיים בגולן, צימרים עם נוף, צימרים עם בריכה וספא פרטי, אורחני קמפינג לינת שטח ואירוח כפרי בקיבוצים.

לצימרים ברמת הגולן יתרונות רבים בזכות מיקומם בלב השלווה הכפרית שביישובי הגולן, בקרבת מסלולי טיולים ואטרקציות, על צירי תנועה ראשיים. רמות, חד נס, מעלה גמלא, אודם, נוב, מצוק עורבים, אורטל, מרום גולן, אפיק, קצרין וקדמת צבי הם רק חלק מהיישובים המציעים צימרים בגולן.

במגוון צימרים זה תמצאו לרוב מיזוג אוויר וקמין לחורף. במגוון צימרים לזוגות רומנטיים ישנו אבזור יוקרתי ומפנק כגון: מיטה זוגית גדולה ונוחה במיוחד, מקלחוני עיסוי, פינת ישיבה עם טלוויזיה בכבלים או בלוויין, פינת אוכל ומטבחון מאובזר היטב וכן שפע של פינוקים. בחורף הגולני הירוק והקר, המושלג לעיתים בפסגות הגבוהות, עם המאגרים המתמלאים והזרימה הרבה בנחלים, באביב שבו מתרחשת חגיגת פריחות מרהיבה ביופייה, בקיץ החם, האטרקטיבי, עת הסנדלים ובסתיו, באודם השלכת, עם הגויאבות והרימונים.

צימרים בגולן מקבלים את אורחיהם בזרועות פתוחות ומאפשרים להם לצאת לחופשה יוקרתית, איכותית ומפנקת. מהזריחה אותה רואים כאן הרבה לפני כולם ועד למופעי השקיעה המפעימים, רמת הגולן, 24 \ 7 של פעילויות, טיולים, אטרקציות, ספא, קולינאריה וטבע פראי שאין כמוהו. כל מה שאתם צריכים זה לבחור צימר בגולן.