בשעה טובה ומוצלחת השמש יוצאת שוב לאור אחרי תרדמת החורף הגדולה והיא כבר לא שקרנית. אפשר סוף סוף לצאת לחופשה אביבית ומפנקת בצימרים בכנרת. בכלל, לאחר מספר חורפים שחונים שגבו מחיר מהאגם היחיד שיש לנו, הכנרת שואפת שוב להתמלא, בתוספת כשלושה מטרים מהארבעה שחסרים לה. המים אמנם קרים בימים אלה של הפשרת השלגים, אבל האמיצים שבין הנופשים בצימר בכנרת, כבר מעזים לקבוץ אל בין גליה בשקשוק שיניים רציני.

האביב הוא זמן מצוין לצאת לחופשה בכנרת וביישובים רבים השוכנים סביב חופיה ובקרבתה, ישנם כמובן צימרים בגליל, צימרים ברמת הגולן, ברכס פורייה וכך הלאה. סיס מטריית הצימרים בכנרת מצטופפים צימרים בכנרת לזוגות, צימרים בכנרת למשפחות, צימרים יוקרתיים בכנרת, צימרים עם בריכה, אחוזות נופש ומלונות בוטיק בכנרת, צימרים עם נוף, צימרים עם בריכה מחוממת וספא, קמפינג לינת שטח בכנרת ואירוח כפרי בקיבוצים בכנרת. קסמו הבלתי נדלה של האגם תכול העין, השירים שנכתבו עליו, הרומנטיקה שקבעה בו את ביתה. רבים רבים נוהרים צפונה אל החופים הציוריים וקובעים את משכנם לחופשה בצימרים בכנרת. הללו ממוקמים בקרבתה ומשקיפים עליה בדרך כלל מגבוה, בתצפית ישירה. בצימרים בכנרת זו

כים הנופשים לאירוח כיד המלך. הם נהנים לרוב מבריכה פרטית ומג‘קוזי, משינה על מיטות נוחות ומפנקות, משפע פינוקים, ארוחות בוקר דשנות ויין איכותי. צימר בכנרת, שתי מילים שהפכו זה מכבר למטבע לשון של ממש. זמן. מקום. חלום. צימרים בכנרת.

המקום המוביל בצפון: ראש פינה

נכון לשנת 2014 , המקום הפופולארי ביותר בצפון להשכרת צימרים הינו המושבה הקסומה ראש פינה

צימרים בראש פינה – זה ממש מומלץ: למה בצימרים בראש פינה? כי הנוף מדהים, יחידות נופש מפנקות וראש פינה קסומה…