צימרים מומלצים באיזור הגליל התחתון והגליל העליון

הגליל התחתון. מושבות חלוצים שנטעו יתד באדמת הארץ שלנו וכיום הן יישובים משגשגים. כנרת כחולה ועמק שר את ניגונו העמוק של הירדן. הגליל העליון. ארץ נחלים שוצפים ורכסים שגיאים. ארץ של מושבניקים כחולי בגדים וטרקטור במטע, ארץ כרמי יין, ארצם של צדיקים.

הגליל המערבי. ארץ יערות עד רעננים וביניהם גגות אדומים של מצפים. ארץ חופי סלע וים כחול טורקיז. צימרים בגליל לוקחים אתכם לחופשה במקצב אחר. יש בו בגליל חזון של אנשים וזרועות פתוחות לקבל אורחים ונשארים. תעשייה עתירת ידע, מסעדות מעולות ואתרי תיירות וספא. זה הרוגע, זו השלווה, וזה הקסם שמושך עשרות אלפי נופשים ומטיילים בכל שנה לכבוש את שבילי חבל הארץ היפה והמיוחד ולהתארח במגוון צימרים בגליל העליון או התחתון.

צימרים לזוגות ולמשפחות, צימרים בגליל למגזר הדתי, צימרים עם נוף לגליל, צימרים עם בריכה מחוממת וספא, אחוזות נופש יוקרתיות, מלונות בוטיק בגליל, אורחני קמפינג לינת שטח ואירוח כפרי בקיבוצי הגליל.

ומה מיוחד בצימרים בגליל ?

קודם כל הנוף הגלילי שאינו נופל ביופיו ובעוצמתו מנופים אירופיים. האוויר הצלול, המשכר, שנלגם בהנאה והשקט, שקט שאין לו תחליף. אם תחפשו צימר בגליל תמצאו בקתות עץ וסוויטות אבן ביישובים כפריים ובמצפים הממוקמים בבדידות מזהרת על פסגות הרים. צימרים בגליל בעלי מרחב פנימי עצום, מיזוג אוויר וקמין עצים רומנטי לימי החורף, גלריה מרווחת לשינה, פינת אוכל ומטבחון מאובזר, ג'קוזי גדול ומפנק, ג'קוזי ספא ועם בריכת שחייה פרטית. הגליל מציע שפע של אטרקציות ואתרים מרתקים, מסעדות שף היוצרות שפה קולינארית מקומית ייחודית, יקבי בוטיק, מחלבות בוטיק ועוד ועוד.