היא ידועה בקניונים שלה, במתחמי הקולנוע הרבים ובחיי התרבות השוקקים, אבל מתחת לפני השטח היא הפכה למעצמה בתחום אחר- מועדוני ספא איכותיים רבים פועלים ברחבי ראשון לציון ואתם המרוויחים העיקריים מכך. ספא בראשון לציון הוא כבר עובדה מוגמרת, ועם עובדות לא מתווכחים…

את ההוכחה לכמה תחרות בין עסקים דומים עושה חיל עם קהל הלקוחות מקבלים תושבי ראשון לציון חובבי הספא כבר תקופה ארוכה. כי בניגוד לעבר, שבו פעלו שניים וחצי אתרי ספא בעיר, כיום יש כמות נכבדה והשירות, המחיר, השפע ובכלל רמת המקומות השתפרה פלאים. אז איך בוחרים ספא בראשון לציון? כזה שיעניק לכם הנאה מושלמת ותמורה מלאה לכספכם? הנה מספר נקודות שחשוב לשים לב לפני ההחלטה לאיזה ספא ללכת.

דגשים עיקריים בבחירת ספא בראשון לציון

עיצוב ואווירה- ראשית, בדומה למסעדות, למשל, מראה המקום חשוב לא פחות מהטיפול עצמו. מקום מעוצב, בעל אווירה רומנטית ומזמינה, יכניס אתכם ל"מוזה" המדויקת ויגרום לטיפול להרגיש נפלא.

סוגי המסאז'ים – עם כל הכבוד לתוספות (אליהן נגיע בהמשך), עיקר הסיפור בכל ספא בראשון לציון או בכל מקום אחר הוא העיסוי, דהיינו המסז'. לכן כדאי לברר, בגבול הטעם הטוב, מעט על המטפלים במקום, ניסיון, הכשרה, התמחויות, וכמובן לא להתבייש לבקש את אופן המסז' שאתם אוהבים.

הבטחנו ולכן נקיים – התוספות. בהחלט נעים להתרווח בג'קוזי מפנק, ללגום כוס יין משובחת או סתם לכרסם בהנאה פירות יבשים. התוספות הקטנות כשמן כן-הן – לא מנה עיקרית, אבל בהחלט משלימות היטב את החוויה.

מחיר נוח- וכמובן, גם למחיר יש שיקול בנושא. פערי המחיר, במיוחד לאור המבצעים והקופונים השונים הקיימים ברשת ובכלל, עשויים להגיע לעשרות אחוזים ולכן מומלץ לעשות בדיקה קצרה לפני שבוחרים ספא בראשון לציון, אם כי אל תחפשו באופן אוטומטי את הזול ביותר.

המלצות- בחירה טובה במועדון ספא בראשון לציון יכולה להגיע מהמלצה של חברים או משפחה. זוהי דרך מעולה להגדיל את הסיכויים שתיהנו מהחוויה בדיוק כמו שאתם אמורים ליהנות ממנה.

אז בביקור הבא שלכם בעיר היין, תפנקו את עצמכם במסז' איכותי. ספא בראשון לציון – מתפנקים בעיר היין.