כאשר אנחנו מחפשים דרך להימלט מעט מקשיי היום יום ולפרגן לעצמנו פינוק אמיתי, לא צריך להתחיל לחפש חופשות בצימרים בגליל או בחוץ לארץ. למעשה לא צריך כלל להרחיק מאזור המרכז, ואפשר למצוא את כל מה שצריך בשביל יום של תענוג יוצא דופן במרחק דקות ספורות מתל אביב. ספא בחולון הוא ללא ספק המקום המושלם לשכוח בו לרגע את הקשיים והצרות, ולתת לגוף ולנפש שלנו את מלוא תשומת הלב שמגיעה להם.

ספא בחולון – מגוון רחב של חבילות וטיפולים

מרכזי הספא השונים מציעים לכם הרבה יותר מרק ישיבה מרגיעה בג'אקוזי. מומלץ מאוד להתעניין מראש במבחר הטיפולים של המקום ולהחליט על הכיוון הכללי אותו רוצים לבחור. תוכלו למצוא חבילות זוגיות אשר כוללות מספר טיפולים + פינוקים נוספים או חבילות ליחידים אשר כוללות בדרך כלל טיפול בודד + שימוש חופשי במתקני המקום. גם חבילות ספא קבוצתיות נחשבות לפופולאריות ומתאימות בעיקר לימי גיבוש וכיף או מסיבות רווקים/רווקות סוערות.

בין הטיפולים השונים שמציע כל ספא בחולון ללקוחותיו אפשר למצוא סוגים רבים של עיסויים, החל מעיסויים מלטפים ורכים ועד לעיסויים רפואיים אשר יש להם השפעה לטווח ארוך. בנוסף לכך ישנם מכוני ספא אשר מציעים מגוון של טיפולי יופי ובריאות, בשיטות קונבנציונאליות ואלטרנטיביות כגון שיאצו, אבנים ועוד ועוד.

יום ספא בחולון יכול להיות משהו שההחלטה עליו היא יחסית ספונטנית, ובניגוד לחופשות מרוחקות אין צורך לתכנן שבועות רבים מראש את הבילוי. אפשר להגיע למכון ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית, ולשלב את הבילוי בספא כחלק מהיום כולו, או להחליט שמקדישים יום שלם לבילוי.

המיקום המרכזי של חולון הופך אותה לאטרקטיבית ביותר, ובהחלט ניתן לשלב טיפול ספא בחולון עם בילוי באחת המסעדות הרבות באזור, חוף הים או אטרקציות נוספות. כך למשל ישנם זוגות אשר מתחילים את היום בארוחת בוקר מפנקת, ממשיכים לטיפול ספא זוגי אשר יכול לכלול תוספות ופינוקים כמו כוסות שמפניה ועוד, ומסיימים בכוס יין אל מול השקיעה בים.