טיול משפחתי זו חוויה שאף פעם לא שוכחים. אני עד היום זוכר את הטיולים המשפחתיים שלנו תחת עצי האקליפטוס שלאורך חופי הכנרת ואת חוף אכזיב המשגע אשר נמצא בסמוך לנהריה. תמיד כיף לשנות אוירה, להיכנס כולנו לאוטו, לשים רדיו ולשוט בנסיעה רגועה עד ליעד שלנו היכן שזה לא יהיה, בצפון הירוק, בנגב רחב הכתפיים, בירושלים ההיסטורית ובאילת המדברית. כל המשפחה יחדיו מתנתקת מן השגרה היום יומית ומתאחדת שוב למפגש של מספר ימים בניחותא. הדילמה שלא מעט הורים מתקשים להתמודד מולה היא כיצד לחסוך בעלויות בטיול שלנו. הילדים תמיד רוצים הכל: חטיפים, גלידות, טיולי ג'יפים, טיולי אופניים, ובת הזוג מעוניינת לסעוד את ארוחת הערב במסעדה טובה לאור נרות. הטיול עולה לא מעט כסף ואתה עסוק בטרדות על ההוצאות הכבדות שאתה נאלץ להתמודד מולן. אפשר לחסוך בעלויות הטיול שלכם במגוון דרכים, למשל קופונים, טיול מחוץ לעונה, לינה בשטח, ועוד.

קופונים למסעדות אטרקציות ופעילויות אחרות

דרך נפלאה לחסוך בעלויות החופשה שלכם מתחילה בקופונים. בתי עסק מפרסמים את עצמם בקופונים מכיוון שזו דרך משתלמת עבורם לקדם מכירות ולהזרים יותר לקוחות לעסק, כך שגם אתם וגם העסקים מרוויחים. כולנו מרוויחים, האם יש יותר טוב מזה?

כיצד למצוא קופונים

במידה ואתם מחפשים קופונים הדרך הטובה ביותר היא דרך מנועי החיפוש: אפשר לחפש קופונים למסעדות, קופונים לאטרקציות, קופונים לטיולי ג'פים. כפי שכבר הבנתם יש קופונים לכל תחום. במידה ולא מצאתם באינטרנט תוכלו למצוא למצוא קופונים בעלונים וחוברות למיניהם שמחולקים בצימרים, מלונות, חנויות מכולת באזורים תיירותיים, מרכזי מידע למיניהם, ועוד.

כיצד לחסוך בלינה

ישנם מספר דרכים ושיטות נפוצות לחסוך בעלויות הלינה. בוודאי הבחנתם כאשר הייתם בדרכים במשפחות מרובות ילדים אשר שוכנות לאורכי החוף עם אוהלים. לינה באוהל היא דרך מצויינת לחסוך בעלויות, בייחוד כאשר המדובר הוא במשפחה מרובת ילדים. יש לאוהל יתרונות גם מעבר לחסכון. כאשר כל המשפחה ישנה באוהל אחד, שניים או שלושה אוהלים, יחדיו, ומצטופפת תחת המדורה לאור הכוכבים, הרי שמדובר בחוויה יוצאת מגדר הרגיל. בוודאי יש רבים ישמחו לחלוק עליי בעניין הזה. יאמרו כי זה לא נוח, זה חם והזבובים מציקים, אך כאן אנחנו משאירים את זה לטעמו האישי של כל אחד ואחת.

על דילים מחוץ לעונה שמעתם? וובכן אם לבסוף החלטתם לנטוש את חוף הים לטובת לינה על מזרן איכותי ומפנק אז אולי תשקלו לחסוך כסף באופן מעט שונה. על מנת שתוכלו לאתר מבצעים חמים לצימרים בצפון או בדרום מומלץ לצאת לחופשה שלא בעונה. למשל אם תבחרו לצאת לחופשה בעונת הקיץ באמצע השבוע המחיר יהיה זול יותר מאשר סוף שבוע, ואם תבחרו לצאת לנופש באמצע השבוע בעונת החורף המחיר יהיה אף זול יותר. לפעמים המחירים יכולים להגיע לרמות של כמעט חצי מן המחיר בעונה.