בחירת איכות וסגנון נופש בקרב האוכלוסייה בישראל החל לקבל גיוון גדול ורחב של סוגי נופשונים וחופשות במקומות שונים ובעלות אטרקציות יחודייות ומלהיבות. בין כל בתי המלון המפוארים, צימרים יוקרתיים ואיכותיים ואירוח בסוויטות שונות החל בשנים האחרונות רעיון השכרת וילה מפוארת, בעלת פרטיות ושקט ומגוון רחב של אטרקציות שונות הנמצאות בתוך וילה יוקרתית הממוקמת במקומות שונים בכל חלקי הארץ ונותנת מגוון שירותים כגון מסיבות, נופשונים לזוגות צעירים, מסיבות רווקים ורווקות ובילוי משפחות בימי הקיץ במהלך חופשת בית ספר או בכל זמן נתון אחר.

היכן מוצאים וילה העונה לדרישותינו ?

וילה להשכרה ניתן למצוא היום כמעט בכל אמצעי פרסום הקיים בשוק ושם נוכל לבחור מבין מבחר גדול של וילות המושכרות על ידי אנשים פרטיים או מוצעות על ידי מגוון נותני השרות בתחום החופשות והבילויים. כאשר בכל אמצעי תקשורת נוכל לקרוא ולקבל מידע על מיקומה של הוילה המוצגת, ברוב המקומות גם נוכל לראות גלריית תמונות נרחבת והצגת סרטונים אשר ימחישו את אווירת המקום ויציגו את מגוון האטרקציות והפינוקים שנוכל לנצל בזמן שהותנו בחופשה בכל וילה שנבחר.

וילה להשכרה היא בדרך כלל בית צמוד קרקע יוקרתי מאוד המלווה בגינה מפוארת בעלת ספסלים ופינות ישיבה נוחות ומהודרות ומוקף חומה גבוהה המשרה פרטיות ושקט. מלבד זאת וילה המיועדת לחופשה קצרה או ארוכה מצוידת בעיצוב יוקרתי ומרשים, ג'קוזי וברכה למיניהם, מרפסות שונות, פינות בישול לאורך החצר ומטבח מאובזר וחדשני. בדרך כלל וילה זו נמצאת באזורים כפריים, הררים הצבועים בירוק וגורמים לנו להירגע ולשכוח משגרת היום יום כאשר נכנסים לאזור החופשה.

ישנן מספר קטגוריות המוצעות למבקש השרות על ידי בעלי הוילה בין היתר ניתן להזמין וילה לכל מטרה אפשרית בין אם זה השכרה ללילה אחד, השכרת וילה לאירועים כגון חתונות, בר מצווה, מסיבות ימי הולדת ומסיבות השקה לחברות ומוצרים שונים. לכל אירוע מבוקש ישנו מחיר שונה הנקבע מראש על פי פרמטרים שונים ועל פי דרישותיו של מבקש השרות.

וילה להשכרה מתאימה לכל סוגי הקהלים השונים ויכולה להתאים את עצמה לכל אחת ואחד המבקש את שירותיה והיא אינה מוגבלת לקהל יעד כזה או אחר. במיוחד כאשר היום המחירים בשוק אינם בשמיים והרבה יותר אנשים ממעמדות שונים יכולים לאפשר לעצמם את התענוג.