אז עוד לפני שאתם מתחילים לחפש צימר יוקרתי פנוי לנופש הבא שלכם, זה קריטי שתדעו מראש מה חשוב כשאתם מחפשים צימר יוקרתי:

האם זה ג'קוזי גדול? האם זה הנוף שיהיה לכם מהמרפסת של הצימר? האם שקט ופרטיות חשובים לכם? טלוויזיה עם מסך ענק בחדר? חשוב מאוד שתבחרו צימר שיתאים לנופש אותו תכננתם וככה הסיכוי יהיו גבוהה שהוא יעמוד בציפיות שלכם גם.

כאשר מחפשים צימר יוקרתי לנופש, אסור לכם להעלים עין מהפרטים הקטנים משום שאלה בדיוק הפרטים אשר יהפכו את הנופש שלכם ליוקרתי, דברים קטנים כמו: בקבוק יין משובח, נרות מפוזרים בחדר, פינת כיבודים מכובדת,סבונים ומלחים לאמבטיה, חלוק רחצה וכפכפים מפנקים, מצעים מושקעים ונעימים וכו'.

מחפשים צימר יוקרתי

יש באינטרנט מבחר עצום של מדריכים לצימרים, מקומות לינה שונים ומקומות לנופש ברחבי הארץ.

במידה ואתם טובעים והלכים לאיבוד בין כמו ההיצע הקיימת באינטרנט ולא יודעים מה לבחור אז הנה מספר טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור:

  • א. אם גודל הג'קוזי חשוב לכם למשל, תשאלו אם הג'קוזי מספיק עבור 2 אנשים "מלאים" יחסית בנוחות. זה אמור לתת אינדיקציה.
  • ב. אסור לשאול את בעל הצימר אם המקום הוא ועם פרטיות מוחלטת משום שיגידו לכם מיד כן סביר להניח. תנסו להבין כמה צימרים / בקתות / חדרים יש במתחם ומה הנוף שיש מהמרפסת. קחו בחשבון שאם יש משפחות גם בצימר זה אומר שמשפחות יכולות גם להרעיש במידה ויש ילדים.
  • ג. תנסו להבין אם יש רפתות ולולים באזור. ריחות ורעשים של בעלי חיים הם לא הכי נעימים כשבאים לצימר שאמור להיות יוקרתי מאוד.
  • ד. תשאלו אם המזרן והמיטה הם איכותיים, במהלך נופש נוטים לבלות הרבה מאוד מהזמן במיטה אז נוחות במקרה זה היא די קריטית.
  • ה. ברוב הצימרים מגישים ארוחת בוקר, תתעניינו מה כוללת ארוחת בוקר ואם יש לכם הגבלה מסוימת כמו גלוטן, או רגישות ללקטוז למשל תתאמו מראש ותוודאו שיש פתרון לזה גם.
  • ו. תבדקו מה האופציות שלכם לארוחת ערב, ייתכן ותצטרכו להזמין אוכל ישירות לצימר שלכם, או אם אתם רוצים ללכת לאכול בחוץ תנסו להבין איזה מסעדות יש בסביבה.

אטרקציות בסביבה

המיקום של הצימרים בקרבת מסלולי טיולים ואטרקציות שונות הוא מאוד קריטי. במידה ואתם מחליטים להישאר יותר מלילה אחד, אתם תרצו בוודאי גם ללכת לטייל ולראות אתרים ואטרקציות, לא תרצו להיסחב בנסיעות ארוכות ושאם אתם עייפים אז שיהיה לכם נוח גם לחזור מייד לצימר בשביל להתקלח, לנוח ולהתרענן.

תזכרו מה תמיד אומרים בסרטים – "לוקיישן זה הכול בחיים".

לסיכום: כאשר מחפשים צימר יוקרתי לנופש, תנסו לרדת לפרטים הקטנים במה שקשור לצימר, תשאלו שאלות וככה תוכלו לתאם הציפיות שלכם בהתאם עם המקום. תהיו החלטיים ותדעו מה אתם מחפשים.